Atlas Inwestycji Mieszkaniowych

w Warszawie i okolicach

...lokalizacja zawsze jest najważniejsza!

Atlas zawiera mapy Warszawy i okolic z zaznaczonymi lokalizacjami aktualnej oferty deweloperów - osiedlami mieszkaniowymi, kamienicami, osiedlami domów jednorodzinnych - indywidualnych, bliźniaczych i segmentów.

W skład Atlasu wchodzą też mapy wybranych dzielnic Warszawy lub ich części, wyróżnionych ze względu na szybko postępujące procesy urbanizacyjne. Dzieki temu pełny przegląd inwestycji przedstawiony na mapie całej Warszawy jest wzbogacony o dokładny obraz najbardziej intensywnie rozwijających się części stolicy.

Wszystkich zainteresowanych współpracą w przygotowaniu kolejnych edycji Atlasu Inwestycji Mieszkaniowych w Warszawie gorąco zapraszamy do kontaktu. Zależy nam na tym, aby nasze mapy przedstawiały jak najpełniejszy obraz rynku mieszkaniowego Warszawy i okolic.

Geografia i mapy to nasz zawód i pasja zarazem.

Działamy w tej branży od lat 70-tych poprzedniego stulecia. A od 1990 roku prowadzimy własne wydawnictwo jako Prywatna Agencja Geograficzna, opracowując i publikując plany dzielnic Warszawy, mapy samochodowe i rowerowe Warszawy, wydawnictwa turystyczne o Kazimierzu Dolnym oraz najważniejsze dla nas mapy inwestycji mieszkaniowych.

Pierwsza edycja mapy Inwestycje Mieszkaniowe w Warszawie została opracowana i wydana przez nas jesienią 2000 roku. Była to pierwsza tego typu publikacja w Polsce. Od samego początku głównym miejscem dystrybucji map były targi mieszkaniowe przygotowywane przez różnych organizatorów. We współpracy z agencją reklamową Amako Media  z Krakowa opracowaliśmy szereg wydań map inwestycji mieszkaniowych w Krakowie. Przygotowaliśmy także szereg wydań map inwestycji mieszkaniowych Wrocławia, Poznania, Trójmiasta i Łodzi.

Wydaliśmy też drukiem serię szczegółowych planów dzielnic Warszawy. Dotychczas ukazały się plany Żoliborza, Bielan, Białołęki, Woli, Wilanowa i Pragi- Południe, a zupełnie niedawno plan Pragi-Północ.

Obecnie naszym głównym projektem jest Atlas Inwestycji Mieszkaniowych w Warszawie i okolicach wydawany na wiosnę i jesienią, odpowiednio do cykli targów mieszkaniowych w Warszawie.

Ostatnio, wobec spowodowanych pandemią i przedłużających się trudności w ogranizacji stacjonarnych targów mieszkaniowych, pokazujemy nasze mapy w serwisie internetowym.

Bo przecież lokalizacja jest najważniejsza.

Nasze wybrane publikacje

Mapa Inwestycji Mieszkaniowych Warszawskiego Pasma Zachodniego z planem Pruszkowa

Mapa Inwestycji Mieszkaniowych Warszawskiego Pasma Zachodniego z planem Pruszkowa

Mapa Inwestycji Mieszkaniowych Warszawskiego Pasma Południowego z planem Piaseczna i Józefosławia

Mapa Inwestycji Mieszkaniowych Warszawskiego Pasma Południowego z planem Piaseczna i Józefosławia

Mapa Inwestycji Mieszkaniowych w Dzielnicy Białołęka

Przewodnik "Rodzina na Swoim" w Warszawie

Przewodnik po Kazimierzu Dolnym

Białołęka

Białołęka

Bielany

Bielany

Praga Połódnie

Praga Południe

Wilanów

Wilanów

Wola

Wola

Żoliborz

Żoliborz

Praga Północ

Praga Północ

inwestycje mieszkaniowe warszawa 2020

W 2000 roku ukazało się pierwsze wydanie naszej Mapy Inwestycji Mieszkaniowych w Warszawie.
Była to pierwsza tego typu publikacja na rynku nieruchomości w Polsce.

Od początku stosujemy zasadę bezpłatnego oznaczania wszystkich znalezionych inwestycji i wykorzystujemy najlepszy kanał dystrybucji, jakim są targi mieszkaniowe. Z wielką radością obserwujemy gości targowych rozchwytujących nowe, aktualne wydania, bądź studiujących treść powiększonych map prezentowanych na planszach. Z nie mniejszym zadowoleniem widzimy, jak wystawcy używają naszych map z zaznaczonymi swoimi lokalizacjami jako narzędzia pracy w kontaktach z klientami. Cieszy nas również wykorzystywanie naszych map do analiz rynku, co w przeciągu kilkunastu lat wielokrotnie miało miejsce.

I chociaż w międzyczasie powstały inne publikacje wzorowane na naszych, a mapy wykorzystywane są już powszechnie w portalach i na stronach internetowych deweloperów, to jako geografowie mamy szczególną satysfakcję, że swoją wieloletnią pracą mogliśmy wpłynąć na upowszechnienie map jako narzędzia komunikowania się na rynku mieszkaniowym, gdzie właśnie lokalizacja inwestycji i uwarunkowania przestrzenne grają zasadniczą rolę.